anasayfafacebooktwitter
destekhatti
PAMUKKALE PERSONELİ SAĞLIK TARAMASINDAN GEÇTİ 05.05.2016

Pamukkale Belediyesi’nde görev yapan işçi ve memurlar sağlık taramasından geçti. Çalışanlara ‘Akciğer Filmi, İşitme Testi, Solunum Testi ve Tansiyon testi’ yapıldı. Her yıl personele yönelik sağlık taraması gerçekleştirdiklerini belirten Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Pamukkale için durmadan çalışan belediye personelimizin sağlığı bizler için önemli” dedi.

Denizli’nin 331 bin nüfusu ile en büyük ilçesi konumunda yer alan ve 26 ilden daha büyük olun Pamukkale Belediyesi, modern bir ilçe yolunda hizmet atağına devam ediyor. Pamukkale Belediyesi, 68 mahallesinde üst yapıdan yeşil dokuya, fiziki yatırımlardan sosyal ve kültürel çalışmalara kadar yoğun bir şekilde ilçe halkına hizmet sunuyor. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, yoğun bir tempoda hizmeti halka ulaştıran işçi, memur tüm personelin sağlık önlemleri kapsamında her yıl düzenli olarak sağlık taramasından geçirilmesi talimatı verdi. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda özel bir sağlık merkezi tarafından Pamukkale Belediyesi’nde görev yapan işçi ve memurlar sağlık taramasından geçti. Çalışanlara ‘Akciğer Filmi, İşitme Testi, Solunum Testi ve Tansiyon Testi’ yapıldı. Her sene periyodik olarak yapılan taramalarla personele ait dosya oluşturularak sağlık takibi yapılıyor.

 “PERSONELİMİZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ”

Halka hizmetin götürülmesinde özveriyle çalışan personelin sağlığının çok önemli olduğunu vurgulayan Başkan Gürlesin, “Pamukkale için durmadan çalışan belediye personelimizin sağlığı bizler için önemli. Belediyemiz personeline, yapmış oldukları işe bağlı olarak gelişebilecek sağlık problemlerini önceden tespit etmek ve çalışanları bu risklerden korumak amacı ile sağlık taramasından geçiriyoruz. Amacımız eğitimli ve sağlıklı personelimizle halkımıza daha kaliteli hizmet sunabilmek. Personelimiz sağlıklı olsun ki verimlilik artsın. Sağlık sorunları bulunan personelimize ise, tedavisi noktasında gerekli desteği sunup, sağlığına kavuşması için gereken ne varsa yapıyoruz. Bu yıl sağlık taramamızın 4-7 Mayıs İş Sağlığı ve İş Güvenliği Haftasında gerçekleşmesi de anlamlıdır. Tüm personelimize sağlık dolu günler diliyorum” dedi.

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER