anasayfafacebooktwitter
destekhatti
TURİZM BİZİM İÇİN ÖNEMLİ 18.04.2016

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, 40. Turizm Haftası etkinlikleri çerçevesinde turizmcileri ağırladı. Turizm İl Müdürlüğü, DENTUROD ve TÜRSAB’dan oluşan heyeti ağırlayan Gürlesin, “Pamukkale turizm potansiyeli olarak çok daha iyi yerlere gelmeli. Bunun için bizler de gereken her türlü desteği vermeye hazırız” dedi.

 Ülke genelinde kutlanan 40. Turizm Haftası etkinlikleri devam ediyor. Bu çerçevede Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, turizm sektörünün temsilcilerini ağırladı. Pamukkale Belediyesi’nde turizm sektörünün temsilcileri ile bir araya gelen Gürlesin’in misafirleri arasında Turizm İl Müdürü Mehmet Korkmaz, DENTUROD Başkanı Murat Gazi Şen, TÜRSAB Pamukkale Bölgesel Yönetim Kurulu Başkanı Turan Köseoğlu ve turizmciler yer aldı.

DESTEK BEKLİYORUZ

Turizm İl Müdürü Mehmet Korkmaz, bu yıl 40. Kez turizm haftasını kutladıklarını ifade ederek, “Biz protokol ziyaretleri kapsamında sizlere konuk olduk. Bugüne kadar bizlere vermiş olduğunuz desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bundan sonra da desteklerinizi bekliyoruz” dedi. DENTUROD Başkanı Murat Gazi Şen ise Pamukkale Belediyesi’nin kurulduğu günden bu yana Denizli turizmi için önemli çalışmalara imza attığını belirterek, “Pamukkale Belediyesi her zaman bizim yanımızda oldu. Bir çok projede destekçimiz oldu. Bundan sonra hem Denizli turizmi için hem de Pamukkale için yapılacak olan her çalışmada bizim yanımızda olduğunu biliyoruz” diye konuştu.

 “TURİZM İÇİN GEREKENİ YAPIYORUZ”

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin ise ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bir kere bizim adımız Pamukkale. Bu nedenle turizm konusunda gereken çalışmalara her zaman destek veriyoruz. Biz geçen sene Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu konusunda önemli çalışmalara imza attık. Gelecek yılki takvimde yer almak için de gereken çalışmaları yapmaya devam edeceğiz. Biz Pamukkale Belediyesi olarak Denizli turizminin bir bütün olarak ele alınması gerektiğini düşünüyoruz. İstiyoruz ki Denizli’ye gelen turisti, teleferik, Tabea, Işıklı Gölü, Süleymaniye Yaylası, Buldan Şelalesi gibi götürmeliyiz. Bunun yanında KJarahayıt’taki termal sağlık kompleksi ile yerli ve yabancı turistlere sağlık kazandırmalıyız. Pamukkale ile yerli ve yabancı turistleri buluşturmalıyız. Bunun için yapılacak olan çalışmalara biz Pamukkale Belediyesi olarak her zaman destek olmaya hazırız” dedi. Ziyarette Denizli turizmi konusunda neler yapılacağı konuşuldu.  

 

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER