anasayfafacebooktwitter
destekhatti
BAŞKAN GÜRLESİN KÜÇÜKDERE’DE YOL ÇALIŞMASINI İNCELEDİ 06.04.2016

Pamukkale Belediyesi, Küçükdere Mahallesinin girişinden mahalle merkezine kadar 3 kilometrelik yolda araç filosuna kattığı yeni iş makineleriyle hummalı bir çalışma başlattı. Yol genişletme ve tarımsal alanlar için kanal düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Gürlesin, “Hedefimiz bütün mahallelerimizin giriş ve çıkışın şehir merkezimizdeki o görsellikteki gibi olması. Bunun içinde planlamalarımız doğrultusunda çalışıyoruz” dedi.

Pamukkale Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde 68 mahallede üst yapı düzenlemeleri noktasında aralıksız çalışmalarına devam ediyor. Ekipler; kaldırımdan asfalta, parke döşemeden çevre düzenlemesine kadar mahalle mahalle, bölge bölge üst yapıda yatırımları hayata geçiriyor. O noktalardan birisi de Küçükdere Mahallesi oldu. Ekipler mahalle girişinden merkeze kadar 3 kilometrelik yolda yol genişletme, tarımsal alanlar için var olan kanalın temizliği, çevre düzenlemesi çalışmalarına hummalı bir şekilde devam ediyor.

 “YATIRIMLAR ARALIKSIZ DEVAM EDECEK”

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’de Küçükdere Mahallesinde yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. Çalışmalara yön veren Başkan Gürlesin’e Mahalle sakinleri ise yapılan çalışmalar noktasında teşekkürlerini iletti.İlçede birçok noktada çalışmaların sürdüğünü vurgulayan Başkan Gürlesin, “Pamukkale İlçemizin Pamukkale Ovasında yer alan Küçükdere Mahallemizin ana giriş güzergahındayız. 3 kilometre uzunluğunda olan bu yolumuzda ekiplerimiz, yol genişletme, tarımsal bir alanda olduğu için yolun kenarındaki kanal temizliği ve düzenlemesi ve çevre düzenlemesi noktasında önemli bir çalışmayı gerçekleştiriyor. Küçükdere Mahallemizin kilit taşı noktasında ciddi bir yatırımımız oldu. Geride kalan eksik yerlerimizi de kısa zamanda tamamlayacağız. Ancak ilk olarak bu yolun tamamlanmasına öncelik veriyoruz. Küçükdere’de olduğu gibi bizim hedefimiz bütün mahallelerimizin giriş ve çıkışının şehir merkezimizdeki gibi görselliğe sahip olması. İnsanlarımızın rahatça ulaşımlarını sağlayabilmesi. Bu anlamda planlarımız doğrultusunda çalışıyoruz. Pamukkale Belediyesi olarak alanda yatırımlarımızı hayata geçiriyoruz. Şahsım olarak yine çalışmalarımızın hem planlama aşamasında, devam ederken ve tamamlandıktan sonra denetlenmesi, o işin verimliliğinin daha düzgün olması, daha sağlıklı işlerin yürümesi için alandayım. Alanda varsanız, bizzat işin içerisindeyseniz başarı o zaman geliyor. Küçükdere Mahallemize yaptığımız yatırımların hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

YENİ İŞ MAKİNELERİ İŞ BAŞINDA

Kısa zaman önce araç filosuna kattıkları iş makinelerinin de Küçükdere’de yol çalışmalarında yer aldığını vurgulayan Başkan Gürlesin, “Vatandaşlarımıza en iyi ve en güzel hizmeti eksiksiz götürmek için çalışıyoruz. Alanda yürüttüğümüz çalışmaları daha da hızlandırmak en iyi şekilde yatırımlarımızı gerçekleştirmek için araç yatırımlarımızı da büyük önem veriyoruz. Kısa zaman önce araç filomuza kattığımız iş makinelerimizde Küçükdere’de yürüttüğümüz çalışmada yer alıyor. İlçe halkımıza en iyi hizmeti eksiksiz sunmak amacıyla da araç parkuruna yönelik yatırımlarımız sürecek” dedi.

 “SEÇİM ODAKLI ÇALIŞMIYORUZ”

Pamukkale Belediyesi olarak hizmeti halka ulaştırmak amacıyla yatırımlara art arda devam ettiklerini belirten Başkan Gürlesin, “Yatırımları gölgelemek, farklı noktalara çekmek amacıyla  ‘Seçim öncesinde çalışmalara ağırlık verildi, sonrasında hizmetler yapılmıyor’ diye bir algı oluşturulmaya çalışılıyor. Biz çalışmalarımıza hiçbir zaman ara vermedik. Tek odağımız hizmet odaklı yatırımların vatandaşımıza ulaştırılmasıydı. Kurulduğumuz günden bugüne de aynı tempoda devam ediyoruz. Seçim öncesi veya sonrası fark etmez! Biz halkımıza en iyi hizmeti götürmek, modern bir Pamukkale yolunda yatırımları bir bir hayata geçirmek için geceli-gündüzlü çalışıyoruz. Halkımız bizi takip etsin. Vatandaşlarımızın bize vermiş olduğu desteğin Allah’ın izniyle inşallah karşılığını vermek istiyoruz. Hatta fazlasını vermek istiyoruz. Hayallerde olmayanı biz yapmak istiyoruz” dedi.

 

 

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER