anasayfafacebooktwitter
destekhatti
BAŞKAN GÜRLESİN’DEN UZUNPINAR’A DEV HEDİYE 21.03.2016

Pamukkale Belediyesi, 40 kilometreyle ilçenin en uzak mahallelerinden birisi olan Uzunpınar’a 1 milyon liralık bir yatırımla içerisinde tenis kortu, halı saha, basket sahası, spor aletleri, koşu parkurunun yer aldığı dev spor kompleksini tamamlayarak törenle hizmeti sundu. Hem Uzunpınar’a hem de bölgeye hizmet edecek kompleksin hayırlı olmasını dileyen Başkan Hüseyin Gürlesin, “Merkezde ne varsa en uzak mahallemizde de o olacak diyerek çıktığımız hizmet yolunda bir bir yatırımlarımızı hayata geçiriyoruz” dedi.

 Şehir merkezine 40 kilometreyle en uzak mahallerden birisi olan Uzunpınar’a Pamukkale Belediyesi, dev bir hizmet daha verdi. Bölgenin en büyük ihtiyaçlarından birisi olan kapalı pazar yerinin yapımının ardından Uzunpınar 70. Yıl Çok Programlı Lisesinin hemen yanında yer alan arazide Başkan Hüseyin Gürlesin, spor kompleksi yapımının talimatını verdi. Mahallede yapılan üst yapı çalışmaları sırasında okula ziyaret de bulunan Başkan Gürlesin, arazi üzerinde okul yönetiminin ve mahalle sakinlerinin spor tesisi isteğine dev bir boyut katarak spor kompleksi yatırımına dönüştürdü. Kısa zamanda plan ve proje çalışmalarının tamamlanmasıyla içerisinde tenis kortu, halı saha, basket sahası, spor aletleri, koşu parkuru, soyunma odası ve çevre düzenlemesiyle spor kompleksi tamamlanarak törenle öğrencilerin, halkın hizmetine sunuldu.

 TÖRENLE AÇILDI

Törene AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Pamukkale Belediye Başkan Yardımcıları Selim Arkan, Adnan Kaya, Veli Demir, Pamukkale Belediye Meclis Üyeleri, Denizli Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Bolat Ferhat Arıkan, Uzunpınar 70. Yıl Çok Programlı Lisesi Müdürü Atıf Çelik, okul öğretmenleri, öğrencileri, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılış etkinliğinde Uzunpınar 70. Yıl Çok Programlı Lisesi Müdürü Atıf Çelik ve Denizli İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Bolat Ferhat Arıkan, yaptıkları konuşmalarda başta okul olmak üzere mahalleye ve bölge insanına hizmet edecek dev spor kompleksini kazandıran ve eğitime verdiği sınırsız desteklerden dolayı Başkan Gürlesin’e teşekkürlerini iletti.

 “BÖLGEYE HAYIRLI OLSUN”

“Merkezde ne var ise en uzak noktalarda da o hizmet olacak” diye çıktıkları hizmet yolunda önemli bir yatırımı daha hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Gürlesin, “Bu bölgede yaptığımız incelemeler sırasında okulumuza yaptığımız ziyarette bu arazi üzerinde bir spor tesisi talebi oldu. Okul öğrencilerimizin, mahalle sakinlerimizin ve bölge halkımızın ihtiyaçlarını düşünerek burada içerisinde tenis kortu, halı saha, basket sahası, spor aletleri, koşu parkurunun yer aldığı dev spor kompleksinin yapımına karar verdik. Bugünde çevre düzenlemesi dahil tesisimizin açılışını gerçekleştirerek öğrencilerimizin, bölge halkımızın hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Biz, ‘Merkezde ne var ise en uzak mahallemizde de o olacak’ diyerek çıktığımız hizmet yolunda mahallelerimize yatırımlarla eserleri bırakmaya devam ediyoruz. İnşallah dönenimiz içerisinde merkeziyle en uzak mahallesiyle modern bir Pamukkale yolunda önemli bir mesafeyi tamamlayarak halkımızın hizmetine sunmuş olacağız. Bilinir belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sosyal belediyecilik noktasında da Pamukkale Belediyesi olarak en iyi hizmeti halkımıza vermeye aralıksız devam edeceğiz. 7’den 70’e herkesin spor yapacağı bu tesisin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 “TESİS MUHTEŞEM”

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin ise, Başkan Hüseyin Gürlesin’in ilçede yaptığı çalışmalardan övgüyle bahsederek, Uzunpınar Mahallesinde tamamlanarak halkın hizmetine sunulan böylesi muhteşem bir spor tesisinin bölgeye hayırlı olmasını diledi. Böylesi bir kompleksin merkeze 40 kilometre uzakta Uzunpınar Mahallesinde yapılmasının Başkan Gürlesin’in bakış açısını yansıttığını belirten Milletvekili Tin, “Muhteşem bir hizmet olmuş. Başkanımıza böylesi bir yatırımı gerçekleştirdiği için teşekkür ediyorum. Öğrencilerimize ve bölge halkımızın spor yapacağı bu tesisin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 “TÖRENLE AÇILDI”

Uzunpınar 70. Yıl Çok Programlı Lisesi Müdürü Atıf Çelik, gerçekleşen hizmetten dolayı Başkan Hüseyin Gürlesin’e teşekkür plaketi ve Denizli Milletvekili Şahin Tin’e ise çiçek taktim etti. Konuşmaların ardından spor kompleksi, kurdelenin kesilmesiyle törenle hizmete açıldı. Başkan Gürlesin ve Milletvekili Şahin Tin, vatandaşlarla birlikte spor kompleksini birlikte gezdikten sonra, halı saha içerisinde kaleye şut çekerek hünerlerini de gösterdi. 

 

 

 

 

 

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER