anasayfafacebooktwitter
destekhatti
FURKAN’A BAŞKAN GÜRLESİN’DEN MORAL ZİYARETİ 11.03.2016

Beyin tümörü rahatsızlığına karşı savaş veren 10 yaşındaki Furkan Özgen’e Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin moral ziyaretinde bulundu. Koyu bir Beşiktaşlı olan Furkan’a Beşiktaş nevresim takımı hediye eden Başkan Gürlesin, Furkan’la uzun süre sohbet ederek, birlikte hoş anlar geçirdi. Ailesinden Furkan’ın tedavi süreciyle ilgili bilgi alan Başkan Gürlesin, aileye tedavi sürecindeki ihtiyaçları başta olmak üzere her anlamda destek vereceklerini belirterek, “Allah’ın izniyle inşallah Furkan tamamen iyileşecek ve okuluna geri dönecek” dedi.

Hacı İbrahim Demireren İlkokulu 4. Sınıf öğrencisi olan 10 yaşındaki Furkan Özgen’i, ailesi geçtiğimiz aylarda rahatsızlığı sonucu götürdüğü hastanede beyin tümörü olduğunu öğrendi. Tedavisi nedeniyle okulunu bırakmak zorunda kalan Furkan, Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nde beyin tümörü ameliyatı oldu. Ameliyat sonrası kemoterapi tedavisi devam eden Furkan’a Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin moral ziyaretinde bulundu.

FURKAN’A BEŞİKTAŞ HEDİYESİ

Ziyarette Başkan Gürlesin’e Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Kaya’da eşlik etti. Koyu bir Beşiktaşlı olan Furkan’a Başkan Gürlesin, yanında getirdiği Beşiktaş nevresim takımı hediye etti. Beşiktaş’ı çok sevdiğini belirten Furkan, Başkan Gürlesin’e hediye için teşekkür etti. Furkan’ın talebi üzerine hemen yatağına Beşiktaş nevresim takımı serildi. Başkan Gürlesin, Furkan’la uzun süre sohbet ederek, birlikte hoş anlar geçirdi. Anne Dilek Özgen’de Furkan’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı çok sevdiğini sosyal medya hesabından sürekli Cumhurbaşkanı ile ilgili paylaşımlar yaptığını söyledi. O anlarda sınıf arkadaşları da Furkan’ı evinde ziyaret etti. Rahatsızlığı nedeniyle odasının kapısından Furkan’a merhaba diyen sınıf arkadaşları, geçmiş olsun dileklerini ileterek biran önce iyileşip okula dönmesini istediler. Başkan Gürlesin, Furkan’ın sınıf arkadaşlarıyla da tanışarak, onlarla sohbet etti.

SAĞLIĞI İÇİN HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERECEĞİZ

Başkan Gürlesin, Furkan’ın rahatsızlığı ve tedavi süreciyle ile ilgili anne Dilek Özgen’den bilgiler aldı. Furkan’ın biran önce sağlığına kavuşmasını dileyen Başkan Gürlesin, bu süreçte gereken tüm desteği aileye vereceklerini vurgulayarak,  “Arkadaşları da Furkan’ı gördük ki çok özlemiş. Furkan’ın biran önce iyileşip okuluna dönmesi için elimizden geleni yapacağız. Tedavi sürecinde destek ne gerekiyorsa vereceğiz. İnşallah kısa zaman içinde Furkan iyileşecek ve arkadaşlarının yanına dönecek” dedi.

Ziyaret sonunda Başkan Gürlesin, Furkan’la kısa zaman içinde bir kez daha buluşmak için sözleşti.

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER