anasayfafacebooktwitter
destekhatti
PAMUKKALE’DE 3 BİN ÇİFT DÜNYA EVİNE GİRDİ 28.12.2015

Pamukkale Belediyesi’nin İncilipınar ve Ferit Ali Küçüka Nikah memurluklarına 2015 yılında başvuruda bulunan 3010 çift, dünya evine girdi. Evlenen tüm çiftlere ise Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in hayata geçirdiği proje kapsamında içinde ‘Kuran-ı Kerim, İslam’da Evlilik ve Mahremiyet kitabı, Fincan takımı ile Türk Bayrağı’ olan set hediye edildi.

Pamukkale Belediyesi, evlenmek isteyen çiftlere İncilipınar ve Ferit Ali Küçüka Nikah Salonlarında hizmet verdi. Evlenme müracaatları kabul edilen çiftlerin, gerekli belgeleri tamamlanmasının ardından bildirilen tarih ve saatte nikahları kıyıldı. 2015 yılında Pamukkale Belediyesi’nin nikah memurluklarına başvuruda bulunan 3010 çift, dünya evine girdi. Yıl içinde düzenlenen birçok nikah törenine katılan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, çiftlerin mutluluklarına ortak olup, nikahlarını kıyarak yuvalarını kurmalarına destek verdi. Pamukkale İlçesi’nde evlenen çiftlere Başkan Hüseyin Gürlesin’in birde hediyesi oldu. Sosyal belediyecilik anlayışıyla hayata geçirilen proje kapsamında evlenen tüm çiftlere içinde ‘Kuran-ı Kerim, İslam’da Evlilik ve Mahremiyet kitabı, Fincan takımı ile Türk Bayrağı’ olan set hediye edildi.

 “AİLE ÇOK ÖNEMLİ”

2015 yılında Pamukkale İlçesi’nde 3010 çiftin nikah masasına oturarak dünya evine girdiğini belirten Başkan Gürlesin, tüm çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diledi. Pamukkale İlçe halkının mutluluklarında ve üzüntülerinde her zaman yanlarında olduklarını belirten Başkan Gürlesin, “Aile toplumumuzun temel taşı. Güçlü bir aile yapısıyla ülkemiz daha güçlü.  2015 yılında ilçemizde 3010 çift nikah masasına oturarak, dünya evine girdi. Her birine ayrı ayrı mutluluklar diliyorum. Hayata geçirdiğimiz projeyle de İlçede tüm yeni evlenen çiftlerimize şık bir sandık içinde Kuran-ı kerim, İslam’da Evlilik ve Mahremiyet kitabı, Fincan takımı ve Türk Bayrağı’ bulunan set hediye ettik. Onların o mutlu anlarına bizde bu hediyemizle ortak oluyoruz. Evlilikleri boyunca da çiftlerimize mutluluk ve huzur diliyorum. Yeni evlenen tüm çiftlerimize de verdiğimiz hediyeyi güle güle kullanmalarını diliyorum” dedi.

 

 

 

 

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER