anasayfafacebooktwitter
destekhatti
ŞÖLENİN 2. TURUNDA BÜYÜK HEYECAN YAŞANDI 13.12.2015

Pamukkale’de 2. Futbol Şöleni Sonbahar 2015 Halı Saha Futbol Turnuvası’nda 2. Tur heyecanı yaşandı. Yapılan 10 müsabakada heyecan had safhaya çıkarken, 3. tur eşleşmeleri de belli oldu.

Pamukkale Belediyesi tarafından  düzenlenen “Pamukkale’de 2. Futbol Şöleni Sonbahar 2015 Halı Saha Futbol Turnuvası”nda 2. tur maçları tamamlandı. 64 takımın 10 grupta verdiği mücadeleler sonunda ilk 2 sırada yer alan 20 takım 2. Turda mücadele etti. Pamukkale Belediyesi’nin yaptırdığı Irlıganlı, Kale ve Akhan’daki sahalarda oynanan maçlarda heyecan oldukça yüksekti.

 

10 maçta 114 gol atıldı

“Pamukkale’de 2. Futbol Şöleni Sonbahar 2015 Halı Saha Futbol Turnuvası”nın ikinci turundaki müsabakalar oldukça çekişmeli geçti.  Bağbaşı Gençlikspor Zümrütspor’u 10-6 yenerek bir üst tura çıkarken, geçen turnuvanın şampiyonu olan Örenspor üçüncü olan Uzunpınarspor’a 6-2 yenilerek elendi. Büyük çekişmenin yaşandığı maçta Gözlerspor Yıdlızlarspor’u 8-7 yenerek 3. tura çıktı. Yine büyük çekişmeye sahne olan müsabakada Kayıhan Gençlikspor, Cankurtaranspor’u 3-2 yenerek ilk 10 takım arasına adını yazdırdı. Pınarkent gençlikspor Asmalı City’i 8-4, Develispor, Yeniköy City’i 6-2, İncilipınarspor, Tekkeköyspor’u 6-5, Fatih City, Develi Gençlik’i 9-3, Küçükderespor Akköy Çerkezspor’u 10-5 ve Mehmetcikspor ise Dost İstiklalgücü’nü 9-3 yenerek 3. Tura çıktı. Yapılan 2. Tur maçlarında toplam 114 gol atıldı.

  1. tur maç programı belli

“Pamukkale’de 2. Futbol Şöleni Sonbahar 2015 Halı Saha Futbol Turnuvası”nın 3. Tur maçlarındaki eşleşmelerde belli oldu. Buna göre Bağbaşı Gençlikspor- Uzunpınarspor, Gözlerspor – Kayıhan Gençlikspor, Pınarkent gençlikspor – Develsipor, İncilipınarspor – Fatih City ve Küçükderespor-Mehmetcikspor maçları oynanacak. Bu maçları kazanan 5 takım ise final grubuna yükselmiş olacak. Bu takımların tek devreli lig usulü olarak yapacağı maçlar sonunda ilk sırayı alan takım şampiyon olacak.

 


3tur


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER