anasayfafacebooktwitter
destekhatti
PAMUKKALE’DE HAFTA SONU VEZNELER AÇIK OLACAK 26.11.2015

Pamukkale Belediyesi, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi'nin ikinci taksit ödemelerinin 30 Kasım'da sona ereceğini duyurdu. Vatandaşların kolayca ödemelerini yapabilmesi için hafta sonu Cumartesi ve Pazar günü de tüm veznelerin açık tutacak olan Pamukkale Belediyesi, ödemelerin ayrıca PTT ve Halk Bankası şubelerinden ve  www.pamukkale.bel.tr resmi web sitesinden e-belediye uygulamasından yapılabileceğini açıkladı.  

 Pamukkale Belediyesi, emlak vergisi ve çevre temizlik vergilerinin ikinci taksitinin son ödeme tarihi olan 30 Kasım Pazartesi günü öncesinde vatandaşların mağdur olmamaları için özel tedbirler aldı. Ödemelerin son günlerinin hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle Pamukkale Belediyesi vezneleri 28 Kasım Cumartesi ve 29 Kasım Pazar günleri de 08.00-17.00 mesai saatleri arasında da hizmet vermeye devam edecek.

 4 VEZNEDE AÇIK OLACAK

Pamukkale Belediyesi, hafta sonu YSE kavşağındaki belediye ana binasında yer alan veznelerin yanı sıra ilçe halkının kolay ulaşımla ödemelerini yapabilmesi için geçtiğimiz günlerde hizmete giren Atatürk Caddesi’ndeki ek bina başta olmak üzere Gölemezli ve Gözler Mahallesi’nde bulunan vezneleri de açık tutacak. Vatandaşlar bu veznelerden de ödemelerini yapabilecek.

 İNTERNETTENDE ÖDEME YAPILABİLİYOR

Ayrıca vatandaşlar, tüm PTT şubelerinden Pamukkale Belediyesi posta çeki hesabına ve Halk Bankası şubelerinden ödemelerini de yapabiliyor. Bu ödeme olanaklarının yanı sıra Pamukkale İlçe halkı,  www.pamukkale.bel.tr resmi web sitesinden e-belediye uygulamasından borçlarını ödeyebiliyor.

 5 TAKSİT İMKANI

Pamukkale Belediyesi, ödemeler noktasında önemli bir kolaylığı da ilçe halkına sunuyor. 30 Kasım’a kadar WORLD ve PARAF kart özelliği bulunan kredi kartlarına, vade farksız ve komisyon ödemeden 5 taksit imkanı sunuluyor.

 

 

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER