anasayfafacebooktwitter
destekhatti
ŞÖLENDE BÜYÜK HEYECAN SÜRÜYOR 24.11.2015

Pamukkale’de 2. Futbol Şöleni Sonbahar 2015 Halı Saha Futbol Turnuvası’nda 4. Hafta maçları Pazartesi akşamı oynanan  maçlarla başladı. Irlıganlı ve Yeniköy Sahaları’nda yapılan müsabakalarda büyük heyecan yaşandı.

Pamukkale Belediyesi tarafından organize edilen “Pamukkale’de 2. Futbol Şöleni Sonbahar 2015 Halı Saha Futbol Turnuvası’nın 4. Hafta maçları başladı. Pamukkale Belediyesi tarafından yaptırılan Irlıganlı ve Yeniköy’deki halı sahalarda yapılan müsabakalarda heyecan oldukça yüksekti. A Grubu’nda Kalespor’u 10-0 yenen Akköy Çerkezspor ile Alindaspor’u 11-5’lik skorla geçen Zor Şartlarspor takımları liderliği averajla paylaştı. B Grubu’nda ise Çelikspor’u 10-5 yenen Yeniköyspor 12 puanla liderliğini korurken, Karahayıtspor’u 9-5 yenen Bağbaşı Gençlik takımı haftayı bay takım olarak geçiren Fikirtepe United ile birlikte ikinciliği paylaştı. C Grubu’nda ise hükmen sonuçlanan maçlardan sonra Kayıhan Gençlikspor takımı 12 puanla zirvede yer aldı. D Grubu’nda Kuşpınarspor’u  6-3 yenen Küçükderespor takımı adını zirveye yazdırdı. Toplam 83 golün atıldığı haftada alınan toplu sonuçlar ile oluşan puan durumları şöyle.

 

A GRUBU

Zor Şartlarspor 11 – Alindaspor 5

Gölemezlispor 1  – Karakovaspor 4

Akköy Çerkez 10 – Kalespor 0

Uzunpınarspor (BAY)

 

TAKIMLAR                          O            G             B             M            A             Y             P             AV.

1-Akköy Çerkezspor      3             3             0             0             21           7             9             14

2-Zor Şartlarspor             4             3             0             1             25           16           9             9

3-Uzunpınarspor             3             2             1             0             18           12           7             6

4-Karakovaspor               4             2             1             1             13           11           7             2

5- Gölemezlispor            3             1             0             2             10           11           3             -1

6-Alindaspor                     3             0             0             3             9             19           0             -10

7-Kalespor                         4             0             0             4             11           31           0             -20

 

B GRUBU

Yeniköy City 10  - Çelikspor 5

Bağbaşı Gençlik  9 – Karahayıtspor 5

Emlak Yönetim 6 - Güzelköy Victory 14

Fikirtepe  United (BAY)

 

TAKIMLAR                          O            G             B             M            A             Y             P             AV.

1-Yeniköy City                  4             4             0             0             48           16           12           32

2-Bağbaşı Gençlik           3             2             1             0             22           13           7             9

3-Fikirtepe United         3             2             1             0             25           17           7             8

4-Güzelköy Victory        4             1             1             2             26           37           4             -11

5-Karahayıtspor               4             1             0             3             20           33           3             -13

6-Çelikspor                        3             0             1             2             17           23           1             -6

7- Emlak Yönetim A.Ş.  3             0             0             3             16           35           0             -19

                              

C GRUBU

Haytabey Gençlik 3 - PAÜ Böte 0 (H)

Kayıhan Gençlik 3 - Genç Kramponlar 0(H)

Atalar Gençlik 0 – Yıldızlarspor 3 (H)

Reyhanispor  (BAY)

 

TAKIMLAR                          O            G             B             M            A             Y             P             AV.

1-Kayıhan Gençlik           4             4             0             0             26           6             12           20

2-Yıldızlarspor                  4             3             0             1             16           11           9             5

3-Haytabey Gençlik       3             2             0             1             10           13          6             -3

4-Reyhanispor                 3             1             1             1             20           19           4             1

5-PAÜ Böte                        4             1             1             2             14           19           4             -5

6-Genç Kramponlar        3             0             0             3             0             9             0             -9

7- Atalar Gençlik*           3             0             0             3             0             9             0             -9

*Atalar Gençlikspor ve Genç Kramponlar takımları ligden ihraç edildi.

 

 

D GRUBU

Küçükderespor 6 – Kuşpınarspor 3

Parsspor 4 – Kervansarayspor 10

Akhanspor 0 - Güzelpınarspor SK 3 (H)

Örenspor (BAY)

 

TAKIMLAR                          O            G             B             M            A             Y             P             AV.

1-Küçükderespor            3             3             0             0             27           8             9             18

2-Örenspor                        3             2             1             0             22           10           7             12

3-Kuşpınarspor                4             2             1             1             13           10           7             3

4-Kervansarayspor         4             2             0             2             20           16           6             4

5-Güzelpınarspor            3             1             0             2             7             16           3             -9

6-Akhanspor                     4             0             1             3             5             14           1             -9

7-Parsspor                         3             0             1             2             10           28           1             -18

*Akhanspor ligden çekildi.

 

 

E GRUBU

Karataşspor 3 - TCK Yolspor 0 (H)

 

TAKIMLAR                          O            G             B             M            A             Y             P             AV.

1-Develi Gençlik             3             3             0             0             23           4             9             19

2-Cankurtaranspor         3             3             0             0             24           10           9             14

3-Yenilmezlerspor         3             1             1             1             16           14           4             2

4-Soykaspor                      3             1             0             2             16           15           3             1

5-Karataşspor                   4             1             0             3             7             30           3             -23

5-TCK Yolspor                   4             0             1             3             17           30           1             -13

 

 

 

 

 

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER