anasayfafacebooktwitter
destekhatti
BAŞKAN GÜRLESİN DEVELİ’DE ÜST YAPI ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ 18.11.2015

Pamukkale Belediyesi, başlattığı dev üst yapı hamlesinde çalışmaların büyük kısmını tamamladı.  Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, başlattığı üst yapı hamlesinin bir ayağı olan Develi Mahallesi’nde 1 milyon liralık yatırımla sıcak asfaltı, kaldırımı, yağmur suyu hattı, perde duvar ve çevre düzenlemesiyle devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, ilçede büyük bir kısmı tamamlanan ve diğer çalışmaların yoğun bir tempoda devam ettiği üst yapı hamlesine büyük önem veriyor. Başkan Gürlesin, çalışmaların eksiksiz ve hızlı tamamlanması için gece-gündüz yakından takip ediyor, ayrıca yeni çalışmaları planlıyor. 30 mahallede 50 kilometreyi bulan ana arterde dev üst yapı hamlesini yöneten Başkan Gürlesin, çalışmaların bir ayağı olan Develi Mahallesinde incelemelerde bulundu. 1 milyon liralık yatırımla mahallenin ana caddesinde 7 bin metrekare sıcak asfaltı, 3000 metre bordür, 3000 metrekare parke ve 1 kilometre uzunluğunda yağmur suyu hattı, ana cadde de karşılıklı perde duvar çalışmasını yerinde inceledi. Yağmur suyu hattı, kaldırımı ve perde duvar çalışması biten ve sıcak asfalt çalışmasına başlanacak olan caddeyle ilgili mahalle sakinleri Başkan Gürlesin’e bölgeyi adeta yeniden şekillendirdiği, büyük bir değişim ve dönüşümü sağladığı için teşekkür etti.

 ÇALIŞMALAR DURMAKSIZIN SÜRÜYOR

Pamukkale Belediyesi olarak şehir merkezindeki değişim ve dönüşümü 68 mahallenin tamamına yansıtmak için yoğun çaba harcadıklarını belirten Başkan Gürlesin, “Özellikle yolun alt kısmında olan ve 30 civarında mahallemizin 50 kilometreyi bulan ana arterlerini Pamukkale Belediyesi olarak yeniden düzenliyoruz. Başlattığımız üst yapı hamlesinde birçok mahallemizin çalışmalarını tamamladık. Biten çalışmalarımızın ardından hemen planladığımız diğer mahallelerimizde çalışmalara devam ediyoruz.  Kaldırımıyla, refüjüyle, sıcak asfaltıyla, çevre düzenlemesiyle o bölgede mahallelerimizin giriş ve çıkışının farklı bir çehreye dönüştüğünü birlikte göreceğiz. İşte o örneklerden birisi Develi mahallemiz. Kaldırımı, perde duvar çalışması, yağmur suyu hattı çalışmaları tamamlandı. Sıcak asfalt noktasında ise zemin hazırlanıyor. Birkaç gün içinde mahallemizde tüm çalışmalarımız tamamlanacak. Develi Mahallemiz büyük bir değişim geçiriyor. Ben şimdiden hayırlı olmasını diliyorum. Ardı ardına diğer çalışmalarımızda tamamlandığında ortaya çıkan eser, Pamukkale İlçemizin ulaştığı noktayı gösterecek” diye konuştu.

 

 

 

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER