anasayfafacebooktwitter
destekhatti
PAMUKKALE BELEDİYESİ YENİ WEB SİTESİ HİZMETE GİRDİ 13.11.2015

Pamukkale Belediyesi’nin, ilçe halkına internet ortamında bir tıkla ulaşarak belediye ile ilgili kurumsal bilgiler, projeler, duyurular, ilanlar ve vergi borcu ödemelerine kadar tüm olanakları sunan yeni internet sitesi hizmete girdi. Her ortamda belediyeye vatandaşların kolayca ulaşımı için gereken ne varsa yaptıklarını hatırlatan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, www.pamukkale.bel.tr adresinden yeni web sayfasıyla vatandaşların belediyeye kolayca ulaşıp, birçok hizmetten yararlanabileceğini duyurdu.

Pamukkale Belediyesi, internet ortamından vatandaşın kolayca belediyeye ulaşıp vergi borcu ödenmesi dahil birçok işlem ve bilgilere ulaşmasını sağlayan www.pamukkale.bel.tr adresiyle resmi web sitesi yenilendi. Yeni yüze kavuşan internet sitesinde Pamukkale Belediyesi, e-belediyecilik anlayışıyla ilçe halkına ve vatandaşlara bir tık ile onlarca yeni hizmeti sunuyor. Facebook, Twitter gibi sosyal ağ destekli olan web sitesi vatandaşlara daha hızlı ve daha kolay ulaşma imkanı sağlıyor. Belediye hizmetleri, projeleri, yatırımları gibi en güncel haberlerin yer alacağı Pamukkale Belediyesi WEB sitesi, e-belediye uygulamasıyla vergi borçlarının internet üzerinden ödenmesi, güncel duyurular, ilanlar, belediyenin sosyal ve kültürel çalışmalarına yönelik faaliyetleri, Pamukkale İlçesi’nin güncel hava durumu bilgileri, kolay erişim imkanı sunan interaktif uygulamaları, belediye müdürlükleri ve faaliyet alanları, Pamukkale Belediyesi’nin kurumsal bilgileri, hizmete giren ve planları tamamlanan projelerin tanıtımı, Pamukkale İlçesi ve beyaz cennet Pamukkale’ye ait görseller, video tanıtımları, belediye işlemlerinde müracaatlarda gerekli olan evrakların listesi ve evrakların indirilmesi, e-imar uygulamaları gibi birçok hizmeti veriyor.

 BELEDİYEYE KOLAY ULAŞIM DÖNEMİ

İletişim ve teknoloji çağında olduklarını belirten Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Pamukkale Belediyesi olarak ilçe halkımızın, vatandaşlarımızın belediyeye daha kolay ulaşımı ve istek, taleplerini iletmesi, işlemlerini yapabilmesi için gereken tüm hizmetleri veriyoruz. İletişim ve teknoloji çağındayız. Vatandaşlarımızın, İnternet ortamından oldukları yerden belediyemizle ilgili birçok işlemi yapması ve bilgilere ulaşması için www.pamukkale.bel.tr internet web sitemizi yeniledik. Vatandaşlarımıza bir tıkla yenilenen web sitemizde işlemlerini yapabilir ve bilgiye ulaşabilir durumda. Yeni web sitemizin hayırlı olmasını diliyorum. Vatandaşlarımızın belediyemize kolay ulaşımı noktasında teknolojik olarak ve fiziksel anlamda tüm hizmetleri vermeye devam edeceğiz” dedi.


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER