anasayfafacebooktwitter
destekhatti
PAMUKKALE PERSONELİNE HİZMET İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ 12.11.2015

Pamukkale Belediyesi, hizmet kalitesinin yükseltilmesi ve verimliliğin artırılması amacıyla kurum personeline yönelik ‘Hizmet İçi Eğitim’ seminerlerine devam ediyor. Sayıştay Uzman Denetçisi Mustafa Meşe, İhale Kanunu konularında gerçekleştirilen seminerde belediye personeline eğitim verdi.

Pamukkale Belediyesi, ilçe halkına en iyi hizmeti sunmak, hizmet kalitesini artırmak, verimli bir çalışma ortamı yaratmak için belirli aralıklarla verdiği hizmet içi eğitim seminerlerine devam ediyor. Pamukkale Belediyesi, İhale Kanunu konusunda personeline yönelik olarak hafta sonu PAM Otel’de bir eğitim semineri verdi. Eğitime Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Veli Demir, birim müdürleri ve belediye personeli tam kadro katıldı. Sayıştay Uzman Denetçisi Mustafa Meşe, belediye personeline 2887 Sayılı Devlet İhale Kanunu ile 4734 Sayılı Sayılı Kamu İhale Kanunu konularında bilgileri aktardı.

‘’Kanunun temeli saydamlık, kaynakların verimli kullanılması ve rekabet ortamının sağlanmasına dayanır’’ yorumunu yapan Meşe, ‘’İhalelerde saydamlık ve hukuk yolunun açık olması demokratik bir ülke olmanın gereğidir’’ ifadesiyle yapılan ihalelerde bu şartların sağlanmasının önemine vurgu yaptı. Sayıştay Uzman Denetçisi Meşe, katılımcıların sorularını da cevaplandırarak Kamu İhale Kanunu’yla ilgili doyurucu bir eğitim gerçekleştirdi.      

 KALİTELİ HİZMET EĞİTİMLE SAĞLANIR

Kurum içi eğitimlere büyük önem verdiklerini aktaran Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Veli Demir,  personel eğitimlerinin kurumların daha verimli, halka iyi ve hızlı hizmet vermek için çok önemli olduğunu vurguladı. Demir, “Personelimiz hizmet verirken, her konuda eğitimli ve bilgili olmak durumunda. Hatasız olarak en iyi şekilde halkımıza hizmet görevimiz. Bu nedenle kurum içi eğitimleri çok fazlasıyla önemsiyoruz. Eğitimlerle daha etkin bir şekilde çalışmalarımız devam edecek. Ben eğitimlerimizin hayırlı olmasını diliyorum. Yine belirli aralıklarla kurum içi eğitimlerimiz devam edecek” dedi.

 

               

               

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER