anasayfafacebooktwitter
destekhatti
ŞÖLENDE BÜYÜK COŞKU 05.11.2015

Pamukkale ilçe sınırları içinde yer alan mahallelerin arasında kaynaşmayı sağlamayı amaçlayan ve Pamukkale Belediyesi’nin sosyal projelerinden biri olan “Pamukkale’de 2. Futbol Şöleni Sonbahar 2015 Halı Saha Futbol Turnuvası” heyecanı tüm hızıyla sürüyor. Pamukkale Belediyesi tarafından yapılan Deliktaş ve Akhan’daki halı sahaların evsahipliği yaptığı müsabakalarda çekişme dikkat çekiyor. Turnuvanın üçüncü gününde F, G ve H gruplarında toplam 8 karşılaşmada fileler toplam 116 kez sarsıldı. Günün en gollü maçı Asmalı City’nin Elit şenelspor’u 15-7 yendiği karşılaşma olurken, günün maçlarında takımların tamamı gol sevinci yaşadı. Turnuvada oynanan maçlarda alınan toplu sonuçlar ile oluşan puan durumu ve Cuma günü oynayacak olan maçların programı şöyle.

 

 

F GRUBU

Pamukkale FC 8 – Develispor 9

Haytabeyspor 8 – Zeytin City Lavinye 4

 

 

TAKIMLAR                          O            G            B             M            A             Y             P             AV.

1-Haytabeyspor       1             1             0             0             8             4             3             4

2-Gözlerspor                     1             1             0             0             8             6             3             2

3-Develispor                     1             1             0             0             9             8             3             1

4-Pamukkale FC               1             0             0             1             8             9             0             -1

5-Aran Tekstil                   1             0             0             1             6             8             0             -2

6-Zeytin Cit L.                    1             0             0             1             4             8             0             -4

 

 

G Grubu

Yeniköyspor 4 – Dost İstiklalgücü 8

Elit Şenelspor 7 – Asmalı City 15

Deliktaş İncispor 5 – Cumhuriyet Gençlik 16

 

TAKIMLAR                          O            G            B             M            A             Y             P             AV.

1-Cumhuriyet Gençlik   1             1             0             0             16           5             3             11

2-Asmalı City                     1             1             0             0             15           7             3             8

3-Dost İstiklalgücü          1             1             0             0             8             4             3             4

4-Yeniköyspor                  1             0             0             1             4             8             0             -4

5-Elit şenelspor                1             0             0             1             7             15           0             -8

6-Deliktaş İncispor          1             0             0             1             5             16           0             -11

 

H Grubu

Yörükgücü 2 – Aktepe Uspar 3

Mehmetcikspor 6 – Pelitlibağ Esnaf 2

Tekkeköyspor 14 – Pamukkale Kartal 5

 

TAKIMLAR                          O            G             B             M            A             Y             P             AV.

1-Tekkeköyspor                              1             1             0             0             14           5             3             9

2-Mehmetcikspor           1             1             0             0             6             2             3             4

3- Aktepe Uspar              1             1             0             0             3             2             3             1

4- Yörükgücü                     1             0             0             1             2             3             0             -1

5-Pelitlibağ Esnaf           1             0             0             1             2             6             0             -4

6-Pamukkale Kartal       1             0             0             1             5             14           0             -9

 

I GRUBU

6 Kasım Cuma

Deliktaş Sahası Saat 19.00

Anemonspor – Yunus Emrespor

Deliktaş Sahası Saat 20.00

Korucukspor – Zümrütspor

Deliktaş Stadı Saat 21.00

Fatih City -  Hürriyetspor

 

J Grubu

6 Kasım Cuma

Akhan Sahası Saat 19.00

Pınarkent Gençlik -  İncilipınar Gençlik

Akhan Sahası Saat 20.00

Bomcularspor – Kayıhanspor

Akhan Sahası Saat 21.00

Kurtlucaspor - İncilipınarspor

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER