anasayfafacebooktwitter
destekhatti
ŞÖLENDE GOL YAĞMURU 03.11.2015

Pamukkale Belediyesi’nin sosyal projelerinden biri olan “Pamukkale’de 2. Futbol Şöleni Sonbahar 2015 Halı Saha Futbol Turnuvası” heyecanı tüm hızıyla sürüyor.  64 takımın 10 grupta tek devreli lig usulüne göre mücadele ettiği “Pamukkale’de 2. Futbol Şöleni Sonbahar 2015 Halı Saha Futbol Turnuvası”nda gruplarında ilk 2 sırayı alan 20 takım 2. Tura çıkacak. Burada da yapılacak olan tek devreli maçlar sonunda 4 takım final grubuna kalacak. Burada da çapraz eşleşmeyle yapılacak olan maçlar sonunda şampiyon olan takım belirlenecek. 2 Kasım Pazartesi akşam Akhan ve Deliktaş sahalarında oynanan maçlarda takımlar büyük heyecan yaşattı. 2 maçın hükmen sonuçlandığı turnuvada yapılan 6 maçta takımlar toplam 70 gole imza attı. Turnuvada alınan toplu sonuçlar ile oluşan puan durumu ve 4 Kasım Çarşamba günü oynanacak olan maçların programı şöyle.

 

C GRUBU

PAÜ Böte 9 – Reyhanispor 9

Atalar Gençlik (BAY)

 

TAKIMLAR                          O            G             B             M            A             Y             P             AV.

1-Kayıhan Gençlik           1             1             0             0             13           4             3             9

2-Yıldızlarspor                  1             1             0             0             3             0             3             3

3-PAÜ Böte                        1             0             1             0             9             9             1             0

4-Reyhanispor                 1             0             1             0             9             9             1             0

5- Atalar Gençlik*           0             0             0             0             0             0             0             0

6-Genç Kramponlar        1             0             0             1             0             3             0             -3

7-Haytabey Gençlik       1             0             0             1             4             13           0             -9

*Atalar Gençlikspor takımının oyuncularının tamamı statümüzün 2. Madde 1. Fıkrasına uygun olmaması nedeniyle lige katılımı onaylanmadı. Bu takım ile maçları olan takımlar 3-0 hükmen galip ilan edilecek.

 

D GRUBU

Kuşpınarspor 3 – Güzelpınarspor 0 (H)

Parsspor 5 – Akhanspor 5

Kervansarayspor 3 – Örenspor 4

Küçükderespor (BAY)

 

TAKIMLAR                          O            G             B             M            A             Y             P             AV.

1-Kuşpınarspor                1             1             0             0             3             0             3             3

2-Örenspor                        1             1             0             0             4             3             3             1

3-Parsspor                         1             0             1             0             5             5             1             0

4-Akhanspor                     1             0             1             0             5             5             1             0

5-Küçükderespor            0             0             0             0             0             0             0             0

6-Kervansarayspor         1             0             0             1             3             4             0             -1

7-Güzelpınarspor            1             0             0             1             0             3             0             -3

 

 

E GRUBU

Yenilmezler 0 – Cankurtaranspor 3 (H)

Soykaspor 10 –Karataşspor 2

Develi Gençlik 5 – TCK Yolspor 4

 

TAKIMLAR                          O            G             B             M            A             Y             P             AV.

1-Soykaspor                      1             1             0             0             10           2             3             8

2-Cankurtaranspor         1             1             0             0             3             0             3             3

3-Develi Gençlik             1             1             0             0             5             4             3             1

4-TCK Yolspor                   1             0             0             1             4             5             0             -1

5-Yenilmezlerspor         1             0             0             1             0             3             0             -3

6-Karataşspor                   1             0             0             1             2             10           0             -8

 

 

 

F GRUBU

Aran Tekstil 6 – Gözlerspor 8

 

 

TAKIMLAR                          O            G             B             M            A             Y             P             AV.

1-Gözlerspor                     1             1             0             0             8             6             3             2

2-Develispor                     0             0             0             0             0             0             0             0

3-Haytabey Gençlik       0             0             0             0             0             0             0             0

4-Pamukkale FC              0             0             0             0             0             0             0             0

5-Zeytin Cit L.                   0             0             0             0             0             0             0             0

6-Aran Tekstil                   1             0             0             1             6             8             0             -2

 

 

 

 

F GRUBU

4 Kasım Çarşamba

Deliktaş Sahası Saat 19.00

Pamukkale FC - Develispor

Deliktaş Sahası Saat 20.00

Haytabey Gençlik – Zeytin City Lavinyespor

G Grubu

4 Kasım Çarşamba

Deliktaş Sahası Saat 21.00

Yeniköyspor – Dost İstiklalgücü

Deliktaş Sahası Saat 22.00

Elit Şenelspor – Asmalı City

Akhan Sahası Saat 19.00

Deliktaş İncispor – Cumhuriyet Gençlik

 

H Grubu

4 Kasım Çarşamba

Akhan sahası Saat 20.00

Yörükgücü – Aktepe Uspar

Akhan Sahası Saat 21.00

Mehmetcikspor – Pelitlibağ Esnaf

Akhan Sahası Saat 22.00

Tekkeköyspor – Pamukkale Kartal

 

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER