anasayfafacebooktwitter
destekhatti
Başkan Gürlesin Sınava Girecek Tüm Öğrencilere Başarılar Diledi 13.06.2014

   Baskan Gürlesin, hafta sonu yapilacak LYS için, sinava girecek ögrencilere basari mesaji yayinladi.
  Mesajinda, ‘Gelecegimizi emanet edecegimiz degerli ögrencilerimizin, büyük bir azim ve çabayla hazirlandiklari LYS sinavinda basarili olacaklarina inancim tamdir’ diyen Baskan Gürlesin, söyle devam etti:
   ‘Gelecegimizi emanet edecegimiz degerli ögrencilerimizin, büyük bir azim ve çabayla hazirlandiklari LYS sinavinda basarili olacaklarina inancim tamdir. Insan hayatinin önemli bir dönüm noktalarindan biri olan LYS sinavi, üniversite için önemli bir adimdir. Bu adim strese ve gerilime neden olmamalidir. Geçmis yillarda ögrencilerimiz, LYS’de kazandiklari basarilarla Denizlimizin onuru oldular. Bu yil da sinava giren ögrencilerimizin ayni performansi gösterecegine eminim. Inaniyorum ki ögrencilerimiz, yillardir hazirlandiklari bu sinavi en güzel sekilde geçerek LYS sinavinda basarili olacaktir. Sizlerden beklentim, Denizli ve bu cennet vatanimiz için iyi yetismis, dünyayi taniyan, kendine güvenen, arastiran ve sorgulayan bir gençlik yetismesidir. Ailelerimiz de ögrencilerimizi motive ederek cesaretlerini artiracak ve kaygilarini giderecek yönde davranmasi gerekmektedir. Bu vesileyle ögrencilerimizi yetistiren, onlara emek ve destek veren tüm ögretmenlerimiz ile ailelerine tesekkür ediyor, sinava girecek ögrencilerimize basarilar diliyorum.’
   Pamukkale Belediye Baskani Hüseyin Gürlesin, çocuklarini büyük fedakarliklarla yetistirip bugünlere gelmesini saglayan anne ve basara da tesekkür etti.


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER