anasayfafacebooktwitter
destekhatti
HAYIRSEVER M├ťSERREF TEYZEDEN ANLAMLI BAGIS 26.08.2015

Cumhuriyet mahallesi sakinlerinin Pamukkale Belediye Baskani Hüseyin Gürlesin’den baslica talepleri arasinda bir saglik ocagi yapimi konusu vardi. Bu ihtiyacin giderilmesi noktasinda çalismalari baslatan Baskan Gürlesin, yer noktasinda yasanilan sikintilarin da asilmasi için büyük gayret gösterdi. Bu konuyla ilgili saglik alani olarak belirlenen bölgede hisseli arazide en büyük paya sahip olan Müserref Aktas’in kapisini çaldi. Baskan Gürlesin’in talebi üzerine hayirsever Müserref Aktas, sifa dagitacak merkez için arsasini bagislama karari aldi. Hayirsever Müserref Aktas, kizi Hacer Aktas ile birlikte Pamukkale Tapu Müdürlügü’ne giderek belediyeye arsasini saglik ocagi yapilmasi sartiyla bagisladi. Böylesi bir hayir noktasinda bu firsati kendisine sundugu için Baskan Gürlesin’e tesekkür eden Aktas, Cumhuriyet Mahallesi’ne sifa dagitacak saglik ocaginin hayirli olmasini diledi.

HAYIRSEVERE TESEKKÜR ETTI
Hayirsever Müserref Aktas’a, evlatlarina,  insanlara saglik dagitacak bir merkezin yapimi noktasinda yaptiklari bagistan dolayi çok tesekkür eden Baskan Gürlesin, “Cumhuriyet Mahallemizin önemli bir ihtiyaci da saglik ocagiydi. Saglik Ocaginin yapilacagi yer noktasinda bugün önemli bir destek geldi.  909 metrekare hisseli arsada 346 metrekare ile en büyük paya sahip Müserref teyzemiz,  o alani saglik ocagi yapilmak sartiyla belediyemize bagisladi. Hibe noktasinda Müserref teyzemize gittigimizde Allah razi olsun, ‘Hayir’ demedi. Hatta arsa hibe noktasinda kalmayip, saglik ocaginin yapiminda da merhum babasi Mehmet Salih Karaoglanoglu’nun isminin verilmesi sartiyla da maddi destek verecek. Bu duyarliliklarindan dolayi bir kez daha tesekkür ediyorum. Bu güzellikler herkese nasip olmaz. Insanlara sifa dagitacak bir merkeze destek olarak büyük bir hayir islediler. Bu destekle Cumhuriyet Mahallemizdeki saglik ocagi ihtiyaci kisa sürede giderilmis olacak. Vatandaslarimizin bu konuda istegi de gerçeklesecek yatirimla hayata geçecek. Ilçe Tapu Müdürlügümüzde de islemleri tamamlayarak, arsa hibe olarak Pamukkale Belediyesi’ne saglik ocagi yapilmasi sartiyla geçti. Hayirli olmasini diliyorum” dedi.

Baskan Gürlesin, Ilçe Tapu Müdürlügü’nde gerçeklesen hibe devir sonrasi Hayirsever Müserref teyzenin elini öperek bir kez daha tesekkürlerini iletti. 


KURUMSAL H─░ZMET REHBER─░ FAAL─░YET B─░LG─░LER─░ L─░NKLER