anasayfafacebooktwitter
destekhatti
BASKAN GÜRLESIN'DEN AKDERE'YE KÖPRÜ MÜJDESI 24.08.2015

Pamukkale Belediye Baskani Hüseyin Gürlesin, ilçenin 40 kilometreyle en uzak mahalleleri arasinda bulunan Akdere’ye ziyarette bulundu. Akdere mahalle Muhtari Sabri Çelik ve mahalle sakinleri Baskan Hüseyin Gürlesin’i karsiladi. Mahalle sakinlerinin istegiyle dagdan cazibeyle gelen tadiyla meshur olan çesmeden su içen Baskan Gürlesin, suyun tadini çok begendigini vurguladi. Vatandaslarla kahvehanede bir araya gelen Baskan Gürlesin, mahalle sakinlerinin istek, talep ve sorunlarini dinledi. Mahalleye ziyaret ederek kendilerini dinledigi için Baskan Gürlesin’e tesekkür eden mahalle sakinlerinin en büyük istegi ise cografi konumu geregi tek baglanti yolu bulanan Akdere’ye, Çal Ilçesi ile arasinda bir baglanti olacak köprünün yapimi oldu.

 “HIZMET IÇIN YOLLARDAYIZ”
Akdere Mahallesi’nin de ihtiyaçlarina vakif olduklarini ancak yine de istekleri dinlemek ve yerinde tespit yapmak için bu ziyareti gerçeklestirdiklerini belirten Baskan Gürlesin, “Pamukkale Ilçemizin 40 kilometreyle en uzak mahalleleri arasinda Akdere. Ancak uzak olmak, hizmet anlaminda bir engel degil. Ilçemizdeki 68 mahallemizin tamamina ulasarak hizmet götürmek için geceli-gündüzlü çalisiyoruz. Hizmetlerimizi etkin bir sekilde mahallelerimize ulastirmak ve öncelikler dogrultusunda yatirimlari gerçeklestirmek, istek ve talepleri yerinde almak için mahalle sakinlerimizle siklikla bir araya geliyoruz. Mahalle Bulusmalari projemizde buna bir örnek. Mahalle mahalle vatandaslarimizin ayagina gidiyoruz. Ilçemiz bir uçtan bir uca 65 kilometre uzunlugunda. 320 bin nüfusuyla ilimizin en büyük ilçesi. Biz bu koltuga, bu göreve halkimizin teveccühü ile hizmet için hizmetkar olmak için geldik. Bu emanet bilinciyle kili kirk yararak, hizmet etmeye gayret gösteriyoruz. Akdere’ye de gelerek vatandaslarimizi yüz yüze dinlemek istedik. Sorunlara, isteklere vakifiz ancak, halkimizin içinde olarak yerinde tespitler yapmak, sohbet etmek bizim içinde çok önemli” dedi.


“KÖPRÜ ILE ILGILI ÇALISIYORUZ”
Dönemlerinin sonuna kadar Akdere mahallesinde birçok yatirimi hayata geçireceklerini vurgulayan Baskan Gürlesin, “Öncelikli talebinizin Çal ile baglanti saglayan köprünün yapimi. Cografi konumu geregi Akdere, bir çikmaz sokak gibi. Tek baglantisi var. Çal ile baglanti kurularak Akdere’nin bu makus talihinin yenilmesi gerekiyor. Ben Il Genel Meclisi baskanligim döneminde Il Özel Idare noktasinda burasiyla ilgili bir çalismam oldu. Konuya vakifiz. Dönemimiz içinde insallah köprü noktasinda Akdere’ye bu yatirimi yapmak istiyoruz. Insallah bu hizmet bize nasip olur” dedi.

 

 

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER