anasayfafacebooktwitter
destekhatti
BAŞKAN GÜRLESİN VATANDAŞLARIN AYAĞINA GİDİYOR 22.07.2015

Pamukkale Belediye Baskani Hüseyin Gürlesin, ilçeye bagli 68 mahallede hizmet hamleleriyle modern ve eksiksiz bir Pamukkale Ilçesi olusturmak için çalisiyor. Her platformda projeler ve yatirimlarla ilçede yeni bir boyut açan Baskan Gürlesin, ilçe halkina hizmetin eksiksiz ve hizli ulasmasi için yogun mesai harciyor. Çalismalarinda ise Baskan Gürlesin, halkla iç içe olarak vatandasin istek ve talepleri önceligi ile hizmet yoluna devam ediyor.

 MAHALLE BULUSMALARI BASLIYOR
Farkli mahallelerde bir çok etkinlikle vatandaslarla bulusan ve yüz yüze onlarla sohbet ederek, istek ve taleplerini alan baskan Gürlesin, bu konuda farklilik yaratacak bir projeyi de hayata geçirdi. Baskan Gürlesin, “Mahalle Bulusmalari” adi altinda mahalle mahalle vatandaslarin ayagina giderek istek ve taleplerini o mahalle de dinleyecek. Vatandasin derdine ve istegine çare arayacak. Baskan Gürlesin’in Mahalle Bulusmalarinda ilk duragi ise 24 Temmuz Cuma günü Aktepe Mahallesi olacak. Sari Tokiler önünde mahalle halkiyla bir araya gelecek.

 “HALKIMIZLA IÇ IÇE OLACAK HIZMET ÜRETECEGIZ”
Mahalle Bulusmalari projesinin önemine vurgu yapan baskan Gürlesin, konuyla ilgili su görüslere yer verdi; “Pamukkale Belediyesi olarak halkimizla iç içe olacagimizi yerel seçim öncesinde bir belediye baskan adayi iken söylemis, taahhüdünü vermistim. Bu noktada kurulus asamasini hizli bir sekilde geçerek, çalisma takvimimizi olusturup sahaya indikten sonra siklikla halkimizla bir araya gelmeye gayret gösterdik. Bu anlamda yine önemli bir adim daha atiyor, halkimizla bulusma platformumuzu genisletiyoruz. Halkimizin her zaman oldugu gibi yine ayagina gidiyoruz. Yeni projemizle  ‘Mahalle Bulusmalari’ adi altinda halkimizla bir araya gelmeye devam edecegiz. Ilçe sinirlarimizdaki 68 mahallemizde bu etkinligi belediye baskan yardimcilarimiz,  birim müdürlerimizin katilimiyla hayata geçirecegiz. Mahallelerde bizzat vatandaslarimizi dinleyecek, talepleri, istekleri alacagiz. Yüz yüze o mahalle de halkimizla ikramlarimizin esliginde sohbetler edecegiz.  Pamukkale belediyesi olarak sahsim ve ekibimizle birlikte yine bütün çalismalarimizda oldugu gibi halkla içe içe bu yolda yürümeye devam edecegiz. Ilk bulusma noktamiz ise Aktepe Mahallesinde olacak. 24 Temmuz Cuma Günü Aktepe mahallemizde halkimizla kuracagimiz çadirimizin altinda bulusacagiz. Bizimle bir araya gelemeyen, firsat bulamayan vatandaslarimizin biz ayagina gidecegiz. Böylelikle her anlamda halkimizla iç içe olmus olacagiz. Özellikle çalisan kesimlerinde bu bulusmaya katilmasi için etkinlik saatini 18.00 olarak belirledik. Halkimizla saatlerce burada istisare edecegiz. Bura da zamanin ucu açik. Pamukkale Belediyesi olarak vatandaslarimizi dinleyerek onlarin istek ev arzularini yerine getirmek istiyoruz. Halkimizin mutlulugu bizim mutlulugumuz. Pamukkale Belediyesi tüm çalismalarinda farkliligini ortaya koyuyor. Bu projemizle de yine farkindaligimizi hissettirecegiz. Ayda 5-6 kez ve daha fazlasi olmak üzere sürekli olarak mahallerimizde olacagiz. 68 mahallemiz bittiginde ise yine bu kez ayni mahallelinin farkli noktalarinda vatandaslarimizla bulusmaya devam edecegiz. Biz halkimiz için bu makamdayiz. Onlarin dertlerine dertlenmeye devam edecegiz. Çalismamizin Pamukkale Ilçemize hayirlar getirmesini diliyorum.” 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER