anasayfafacebooktwitter
destekhatti
Bayrağımıza Yapılan Saldırı 11.06.2014

  Baskan Gürlesin, Pamukkale Belediye Meclis toplantisinda gündem görüsmeleri öncesinde yaptigi konusmada, Türk Bayragi’na yapilan menfur saldirinin hiçbir sekilde kabul edilemeyecegini söyledi.
   Bu olayin son olmasi ve yapanlarin cezalandirilmasi gerektigine dikkat çeken Baskan Gürlesin, sözlerini söyle sürdürdü:
   ‘Lice’de bayragimiza yapilan menfur eylemi siddetle kiniyoruz. Bayragimiz bölünmez bütünlügümüzün en güçlü sembolüdür. O’na uzanan hiçbir el karsiliksiz birakilmayacak mutlaka cezasi verilecektir. Oradaki oyunlarin bir parçasi olarak provokasyon amaçlidir. Kimse tasvip edemez. Bu, ülkemizde oynanan oyunlarin farkli bir versiyonudur. Cumhurbaskanligi seçimlerinin hemen öncesinde olmasi manidardir, farkli girisimlerde bulunuldugunu düsünüyoruz. Ama bu isi yapanlar mutlaka bedelini ödeyecektir. Ülkemiz güçlüdür, bizim degerlerimiz olan bayragimiza yapilan bu saldiriyi nefretle kiniyoruz. Ama yapan ama bunlara çanak tutan ve bunlara göz yuman varsa hepsinden hesabi sorulacaktir. Ülkemiz güçlüdür bundan kimsenin süphesi olmasin.
   Kimi olursa olsun çocuk dahi olsa hangi sifatta olursa olsun saldiranlar bedelini öder ve bedeli de ödettirilecektir. Basbakanimiz Recep Tayyip Erdogan da bunun takipçisi ifade etti. Cumhurbaskanimiz da dahil tüm yetkili organlar bu olayi siddetle kinadiklarini söyledi. Bende buradan Belediye Baskani olarak bu isin tasvip edilemeyecegini ve geregini yapilacagina bütün kalbimle inaniyorum. Bunun son olmasi yapanlarin da bedelinin ödemesini gerekir.’


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER