anasayfafacebooktwitter
destekhatti
BASKAN G├ťRLESIN MUHTARLAR ONURUNA IFTAR VERDI 13.07.2015
Sabanoglu Grill’de gerçeklestirilen iftar yemegine Pamukkale Belediye Baskani Hüseyin Gürlesin, Pamukkale Kaymakami Veysel Beyru, Pamukkale Ilçe Jandarma Komutani  Ilhan Ince, Belediye Baskan Yardimcilari Selim Arkan, Fahrettin Göksu, Abdullah Sevinçli, Türkay Gözlükaya, ilçe daire müdürleri ve 68 mahallenin muhtarlari katildi. Sicak bir atmosferde gerçeklesen iftar yemeginde Baskan Gürlesin, muhtarlarla etkinlik boyunca uzun uzun sohbet etti.

“BIZ BÜYÜK BIR AILEYIZ”
Davetlerine katildiklari için muhtarla tesekkür eden Baskan Gürlesin, “Ramazan ayinin ayri bir güzelligi, manevi bir atmosferi var. Çalisma arkadasimiz olan siz degerli muhtarlarimizla bu ortami paylasmak istedik. Vatandaslarimiz 30 Mart yerel seçimlerinde bizlere 5 yillik bir görev verdi. Bu zaman zarfinda 15 ay gibi bir süreyi dolu dolu, hizmet odakli geçirdigimizi düsünüyorum. Geriye kalan 3,5 yili da vatanimiz, halkimiz, Pamukkale için el ele gönül gönüle insallah güzel çalismalara imza atacagiz. Bugüne kadar oldugu gibi daha iyisine daha güzeline birlikte yürüyecegiz. Biz büyük bir aileyiz. Pamukkale Belediye Baskani olarak, baskan yardimcilarimiz, meclis üyelerimiz ve muhtarlarimiz ve daire müdürlerimizle hep beraber büyük bir aile olarak önümüzdeki süreçte isin hakkini tam anlamiyla vererek emaneti de zamani geldiginde halkimiza geri iade edecegiz. Iftar davetimize katildiginiz için çok tesekkür ediyorum. Her zaman oldugu gibi bundan sonrada belirli araliklarla Pamukkalemiz için bir araya gelmeye devam edecegiz” dedi.

“EN IYI HIZMETI VERMEK GÖREVIMIZ”
Pamukkale Kaymakami Veysel Beyru’da Pamukkale halkina en iyi hizmeti vermek için çalistiklarini belirterek, “320 bin nüfuslu Pamukkale Ilçemizde  hepimizin görevi halkimiza hizmet etmek. Muhtarlarimiz her zaman bize ulasabilir ve gördükleri bir sikinti veya bir talep her seyi iletebilirler. Bu millete hizmet etme noktasinda bir irade ortaya koyarak aday oldunuz, vatandaslarda sizi seçtiler bas taci yaptilar. Bundan sonraki süreçte hepimizin görevi bizi bas taci yapan vatandaslarimizi en iyi sekilde hizmet etmek.  Pamukkale Belediye Baskanimiz Sayin Hüseyin Gürlesin ile egitimden sagliga, ihtiyaç duyulan hizmetlerden  kültür ve sanatsal etkinliklere yani  her alana birlikte hizmet etme gayreti içindeyiz.  Her zaman diyalog içinde hizmet odakli çalisarak Pamukkale halkimiza, muhtarlarimizla da daha güçlü ve etkin olarak hizmeti götürmeye devam edecegiz” dedi.

 

 

 


KURUMSAL H─░ZMET REHBER─░ FAAL─░YET B─░LG─░LER─░ L─░NKLER