anasayfafacebooktwitter
destekhatti
BAŞKAN GÜRLESİN'İN HEDEFİ BÜYÜK 25.06.2015

Pamukkale Belediye Baskani Hüseyin Gürlesin, Ramazan ayinda da yogun tempoda çalismaya devam ediyor. Pamukkale Ilçesi’nin 68 mahallesinde üst yapidan spor alanlarina, parklardan çevre düzenlemelerine kadar birçok çalismayi Baskan Gürlesin, yerinde inceliyor. Neredeyse her gün mahallelerde olan Baskan Gürlesin’in, bugünkü programi da oldukça yogundu. Ilk duragi Cumhuriyet Mahallesi olan Baskan Gürlesin, burada yapimina baslanan üst yapi çalismalarini inceledi. Sonrasinda Hürriyet Mahallesi’nde gençleri spora yönlendirmek, spor alani kazandirmak amaciyla Zehra-Nihat Moralioglu Ortaokulu bahçesinde yapimini tamamlanan hali sahayi gezdi. Baskan Gürlesin sonrasinda ise üst yapisi tamamlanan ve yeni bir çehre kazandirilan Kayihan Mahallesi’nde planlanan yeni çalismalari yerinde degerlendirdi. Aktepe Mahallesine geçen Baskan Gürlesin, burada vatandaslarla bulustu, mübarek Ramazan ayinin rahmet ve bereket getirmesini diledi. Toki konutlari çevresinde talep edilen istekleri yerinde tespit ederek, çalismalarin talimatini verdi.

 

IRLIGANLI’YA SPOR KOMPLEKSI

Pamukkale Belediyesi’nin gençleri spora yönlendirmek için 20 mahalleye hali saha yapimi projesi kapsaminda Irliganli Mahallesi’ne de hali saha yapilacak. Konuyla ilgili olarak Irliganli Mahallesi’ne giden Baskan Gürlesin, hali sahanin yapilacagi Irliganli Çok Programli Anadolu Lisesi bahçesinde incelemelerde bulundu. Hem ögrencilerin hem de Irliganli halkinin kullanima sunulacak hali sahanin yaninda Baskan Gürlesin, yeterli olan olmasi nedeniyle bir tenis kortu yapilmasi da talimatini verdi. Böylelikle çevre düzenlemesiyle birlikte Irliganli’ya bir hali saha kompleksi kazandirilmis olacak.

 “PAMUKKALE IÇIN DURMAK YOK”
Çalismalarin eksiksiz ve kisa zamanda bitirilerek halkin hizmetine sunulmasi ve sahada planlanan projelerin hayata geçmesi noktasinda yerinde degerlendirme yapmak için dur durak bilmeden çalistiklarini belirten Baskan Gürlesin, “Tek amacimiz modern bir Pamukkale Ilçesi. Merkezden en uç noktaya kadar yesil alanlardan üst yapiya, park alanlarindan spor alanlarina kadar her türlü ihtiyacin giderildigi bir ilçe. Bu hedefimiz dogrultusunda durmaksizin çalisiyoruz. Her gün sahaya inerek Pamukkale Belediyesi olarak yaptigimiz çalismalari yerinde görüyor, kisa zamanda ve eksiksiz bitmesi, halkin hizmetine sunulmasi için çalisiyoruz. Ilçemizde üst yapi hamlemiz, çevre düzenlemelerimiz, parklarimizi bir bir tamamladigimizda ve sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal aktivitelerin yapilacagi dev projelerimiz hayata geçtiginde o modern fotograf ortaya çikacak. Dönemimizde bu çalismalarimizi insallah tamamlayacagiz” dedi.  


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER