anasayfafacebooktwitter
destekhatti
BAŞKAN GÜRLESİN YÜZLERİNİ GÜLDÜRDÜ 22.06.2015

Pamukkale Belediye Baskani Hüseyin Gürlesin, engellilere yönelik toplumsal ve bireysel birçok çalismayi hayata geçirdi, bu konuda projeler üzerinde de çalismaya devam ediyor. Engellilere yönelik pozitif ayrimcilik ilkesinde ilerleyen Baskan Gürlesin, isitme engelli vatandaslarinda yüzünü güldürdü.Geçtigimiz aylarda Pamukkale Belediye Meclisi üyesi de olan Denizli Isitme Engelliler Dernegi Baskani Ibrahim Çelebioglu ve dernek üyesi isitme engelliler, daha fazla engelli vatandasa ve genis kitlelere ulasmalarini saglayacak bir kamerayi Baskan Gürlesin’den talep etti.Talebe sicak bakan Baskan Gürlesin, sosyal, kültürel ve egitim faaliyetlerini kayit altina alarak daha genis kitlelere ulasmalarini saglayacak tam donanimli profesyonel bir kamerayi alarak dernegi ziyaret etti. Ziyarette Baskan Gürlesin’e Pamukkale Belediye Meclis Üyeleri Adnan Kaya, Alpaslan Albay ve Ak Parti Pamukkale Ilçe Baskani Hasan Araci’da eslik etti. Denizli Isitme Engelliler Dernegi Baskani Ibrahim Çelebioglu ve dernek üyelerinin karsiladigi Baskan Gürlesin, profesyonel kamerayi dernege hediye etti.

“BIZIM IÇIN ÇOK ÖNEMLI BIR ISTEKTI”
Denizli Isitme Engelliler Dernegi Baskani Ibrahim Çelebioglu, Baskan Hüseyin Gürlesin’e tesekür ederek, “Isitme engeliler olarak üyelerimize, isitme engelli kardeslerimize ve topluma ulasmak anlaminda kamera büyük bir ihtiyaçti. Etkinliklerimizi kayit altina alarak cd ortaminda  ve sosyal medyada Baskanimiz Hüseyin Gürlesin’in destegiyle daha genis kitlelere ulasacagiz. Tekrar çok tesekkür ediyorum” dedi.

 “ENGELLILERIMIZIN YANINDAYIZ”
Pamukkale Ilçesi’nde engelleri kaldirmak noktasinda ne varsa yapmaya azami gayret gösterdiklerini belirten Baskan Gürlesin ise  sunlari söyledi; “Pamukkale Belediye Meclisi üyesi de olan Ibrahim Çelebioglu ile birlikte çalismaktan onur duyuyoruz. Bir isitme engelli olarak karar mekanizmasinin içinde yer alarak, engelli kardeslerimizin temsilcisi olarak görev yapiyor. Bu da bizlere de engellilere yönelik olarak çalismalarimiza da çok olumlu olarak yansiyor. Biz engelli vatandaslarimiz noktasinda pozitif ayrimcilik yapiyoruz.  Engelli vatandaslarimizin yasamlarini kolaylastiracak projeler belediyenin öncelikleri arasinda yer aliyor. Bireysel anlamda ihtiyaç sahibi engelli vatandaslarimiza da ulasip, sorunlarini çözmek için çalisiyoruz. Biz engelli olan vatandaslarimizin engellerini ortadan kaldirmak için elimizden gelen her seyi yapiyoruz. Denizli Isitme Engelliler Dernegimizin bizden etkinliklerini görüntü olarak kayit altina alarak daha genis kitlelere ulasmalarini saglayacak bir kamera talepleri oldu. Bizde seve seve yardimci olacagimizi söyledik. Isitme Engelliler Dernegimize profesyonel ve tam donanimli bir kamera aldik. Bugünde bu kameramizi dernegimize faaliyetlerinde kullanmalari için hediye ettik. Hayirli olmasini diliyoruz. Engelli kardeslerimizin her zaman yaninda oldugumuzu bir kez daha vurgulamak istiyorum” dedi. 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER