anasayfafacebooktwitter
destekhatti
Okullarda Yıl Sonu Etkinliği 12.06.2015
   Etkinlige Baskan Gürlesin ve Kaymakam Beyru’nun yani sira Ilçe Milli Egitim Müdürü Resat Erdogan ile çok sayida, ögrenci, ögretmen ve ögrenci velileri katildi. 
   Baskan Gürlesin, etkinlikte yaptigi konusmada egitimin önemine isaret etti. Çocuklarin ve gençlerin daha iyi sartlarda egitim görmesi için belediyenin üzerine düseni yaptigini kaydeden Baskan Gürlesin, ‘Belediye olarak egitime her zaman farkli ilgi ve alakayla baktik. Egitime pozitif ayrimcilik yaptigimizi her ortamda söylüyorum. Ham dolsun 1 yillik bir belediye baskaniyim ama sözde degil icraat anlaminda birçok destek verdik. Amacimiz egitim kalitesinin biraz daha iyilestirilmesi ve kalitenin artirilmasidir. Bu amaçla bugüne kadar oldugu gibi dönemimizin son gününe kadar egitime elimizden gelen tüm destegi verecegiz. Böylece çocuklarimizin, gençlerimizin, ögretmenlerimizin ve ailelerimizin daha da mutlu olacagini düsünüyoruz. Ve ben, okul müdürü ömür tebrik ediyorum. Göreve baslayali 1 yil olmadan 4 farkli projeye imza atmis’ dedi.
   Kaymakam Beyru da, ‘Okullarimizin sosyal sorumluluk alaninda projeler üretmelerini arzu ediyoruz. Parçalanmis ailelere merhem olacak sekilde bir projeyi hayata geçirmissiniz. Harika bir proje olmus. Diger 3 proje de birbirinden degerlidir. Emegi geçenleri tebrik ediyorum. Belediye, milli egitim ve kaymakamlik olarak birçok projede birlikte hareket ediyoruz. Ögrencilerimize, velilerimize ve ögretmenlerimize daha iyi hizmet vermek için el ele çalismalar yürütüyoruz. Biz birçok projede birlikte hareket etmeye devam edecegiz. Ben bizlere her projede destek olan Pamukkale Belediye Baskanimiz Hüseyin Gürlesin basta olmak üzere tüm destek olan kurum kuruluslarimiza tesekkür ediyorum. Ögrencilerimize ve ögretmenlerimize de dolu dolu bir tatil geçirmelerini temenni ediyorum’ dedi.
  Okul Müdürü Cengiz Sarica da bir konusma yaparak ögrenci, ögretmenle ve velilere seslendi.
  Ardindan okulun düzenledigi 4 farkli projede dereceye giren ögrencilere hediyeleri verildi. Bu arada velilere yönelik okuma yarismasinda 1, 2. ve 3. Olan velilere de hediye verildi. Baskan Gürlesin ayrica tüm ögrencilere tisört hediye etti.
  

KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER