anasayfafacebooktwitter
destekhatti
PAMUKKALE BELEDIYESI'NDE YÜZLER GÜLÜYOR 17.04.2015

Pamukkale Belediyesi yemekhanesinde gerçeklestirilen toplu is sözlesmesi imza törenine Pamukkale Belediye Baskani Hüseyin Gürlesin, Hizmet-Is Sendikasi Denizli Sube Baskani Sezayi Söylemez, sendika temsilcileri, Pamukkale Belediye Baskan Yardimcilari Veli Demir, Selim Arkan, Abdullah Sevinçli, Türkay Gözlükaya, Fahrettin Göksu ve isçiler katildi.

 EN IYI SÖZLESME
Hizmet-Is Sendikasi Denizli Sube Baskani Sezayi Söylemez,  Pamukkale Belediyesi’nde imzaladiklari toplu is sözlesmesiyle elde edilen artisin bölgede en iyi oran oldugunu vurgulayarak, “Bugün Pamukkale Belediyesi’nde tarihi bir ani yasiyoruz. Bilindigi üzere Büyüksehir Yasasiyla kapanan belediyelerden Pamukkale Belediyemiz bünyesine de birçok isçi kardesimiz katildi. Bu sözlesmeyle de farkli ücret ortadan kaldirildi. Yaptigimiz toplu sözlesmeyle Pamukkale Belediyesi’nde isçilerimizin is barisi ve huzurunu saglama adina bize göre Denizli bölgesinde en iyi rakamlara ulastigimizi söyleyebilirim. Bunun gururu ve sevinci içindeyiz. Bu anlamda Baskanimiz Hüseyin Gürlesin ve Baskan Yardimcilarimiza çok tesekkür ediyoruz. Dengeleri gözeten, hakkaniyet ölçüsünde çok güzel bir anlasmaya imza atildi. Sözlesmemiz  Mart itibariyle 2 yil süreyle geçerli olacak. Hayirli olmasini diliyorum” dedi.

 

NE GEREKIYORSA YAPILDI
Pamukkale Belediye Baskani Hüseyin Gürlesin ise, çalisanlarimizin emeginin karsiligini vermek, is barisi ve huzurunu kalici kilmak adina ne gerekiyorsa yaptiklarini vurgulayarak, sunlari söyledi, “Imzaladigimiz toplu sözlesmenin ilk olarak isçilerimize, belediyemize ve sendikamiza hayirli olmasini diliyorum. Uzun bir süreçte 2 aylik bir görüsmenin sonucunda bu güne geldik. Amaç en iyisini, en güzelini ve en dogrusunu bulmakti. Suanda 10 ayri noktadan bir araya gelen bir aileyiz.  Çalisma barisi, huzurunun devamliligi, rotasyonu saglanmasi adina bu sözlesmemizde büyük katki sunacak. Sunu belirtmeliyim ki, sözlesme oranlarinda olabilecek anlamda en iyisine ulastigimizi iddia ediyorum.  Ortalama yüzde 16’lik gibi bir artisimiz söz konusu. Biz çalisanlarimiza deger veriyoruz. Pamukkale Belediyesi’nde hem haklarin verilmesi hem de insanlarimiza verdigimiz degerin hissettirilmesi anlaminda en iyi noktada oldugumuzu düsünüyorum. Siklikla da çalisanlarimizla çesitli ortamlarda ve aktivitelerle bir araya gelerek kaynasiyor  ve bir aile olarak birlikte yürüdügümüzü gösteriyoruz. Belediye çalisanlarimizin fiziki anlamda da tüm ihtiyaçlari karsilanarak halkimiza en iyi hizmetin verilmesi için her seyi yapiyoruz. Memurumuzla isçimizle tüm personelimizle huzurlu bir ortamda halkimiza daha fazla üreterek faydali olma çabasindayiz. Tekrar toplu is sözlesmemizin hayirli olmasini diliyorum” dedi. Konusmalarin ardindan Pamukkale Belediye Baskani Hüseyin Gürlesin, Hizmet-Is Sendikasi Denizli Sube Baskani Sezayi Söylemez,  toplu is sözlesmesini imzaladi. Imza töreni sonrasi isçilerle birlikte günün anlami dolayisiyla yemek yenildi.  


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER