anasayfafacebooktwitter
destekhatti
DOKUNULMAYACAK YER KALMAYACAK 14.04.2015

Pamukkale Belediye Baskani Hüseyin Gürlesin, Kayhan Mahallesi’nde basta Degirmenönü caddesinde yürütülen, yol, kaldirim ve kilit tasi çalismalarini sabahin erken saatlerinde yerinde inceledi. Pamukkale Ilçe sinirlarinda bir degisim-dönüsüm atagini baslattiklarini vurgulayan Baskan Gürlesin, o noktalardan birisi olan Kayhan mahallesinde Belediye Fen Isleri Müdürü Cengiz Akçam ve yüklenici firma yetkilileri ile bir bir çalismanin yürütüldügü sokaklari gezerek, yeni talimatlar da verdi. Ayrica Gürlesin, Kayhan’da ve Deliktas Mahallesi’nde yapilmasi planlanan spor kompleksleri için uygun yerleri inceledi.

DURMAKSIZIN ÇALISIYORUZ
Pamukkale Belediyesi olarak sehir merkezindeki degisim ve  dönüsümü 68 mahallenin tamamina yansitmak için yogun çaba harcadiklarini belirten Gürlesin, “Suanda Karahayit, Akköy, Gölemezli, Uzunpinar, Gözler, Eymir, Haytabey, Kurtluca, Irliganli, Yeniköy, Korucuk, Kale, Zümrüt, Zeytinköy ve Cankurtaran mahallerimizde bir çok noktada yol, kaldirim ve kilit tasi çalismalarimiz sürüyor. Bölgede yürütülen çalismalarin en iyi sekilde devam etmesi, sorunsuz ve kullanis açisindan sikintilarin olmamasi için siklikla çalismalari yakindan inceliyor ve kontrol ediyoruz. Düzenlemeler noktasinda daha da ne yapabilirizi degerlendiriyoruz. Kayhan Mahallemizde yürütülen, yol, kaldirim ve kilit tasi çalismalarini yerinde inceledik. Kisa zamanda bu çalismamizda tamamlanacak” dedi.

DEV ATAK
Denizli Büyüksehir belediyesi ile imzaladiklari protokolü hatirlatan Baskan Gürlesin, “Ana arterler, caddeler  bilindigi üzere alt ve üst yapisiyla Büyüksehir Belediyemizin görev ve kapsaminda. Protokol kapsaminda özellikle yolun alt kisminda olan ve 30 civarinda mahallelerimizin 50 kilometreyi bulan ana arterlerini Pamukkale Belediyesi olarak biz dizayn edecegiz. Kaldirimiyla, refüjüyle, sicak asfaltiyla o bölgede mahallelerimizin giris ve çikisinin farkli bir çehreye dönüstügünü birlikte görecegiz”

 

 

 


KURUMSAL H─░ZMET REHBER─░ FAAL─░YET B─░LG─░LER─░ L─░NKLER