anasayfafacebooktwitter
destekhatti
BELEDİYE PERSONELİ EĞİTİM KAMPINA GİRDİ 06.04.2015

Pamukkale Belediyesi, ilçe halkina en iyi hizmeti sunmak, hizmet kalitesini artirmak, verimli bir çalisma ortami yaratmak için belirli araliklarla verdigi kurum içi egitim seminerlerine devam ediyor. Pamukkale Belediyesi, personeline yönelik olarak hafta sonu Denizli North Point Otel’de 2 gün süren bir egitim semineri verdi. Egitime Pamukkale Belediye Baskani Hüseyin Gürlesin basta olmak üzere Baskan Yardimcilari Veli Demir, Türkay Gözlükaya, Selim Arkan, Abdullah Sevinçli, Fahrettin Göksu, birim müdürleri ve belediye personeli tam kadro katildi.
Seminerde Belediye Kanunu basta olmak üzere Ihale Kanunu, Imar Kanunu, Zabita, Isyeri Açma-Kapama, Ruhsat gibi birçok konuda konusunda uzman isimler tarafindan egitimler verildi.

KALITELI HIZMET IÇIN EGITIM ÖNEMLI
Egitim semineri programinda bir konusma yapan Belediye Baskani Hüseyin Gürlesin, personel egitimlerinin kurumlarin daha verimli, halka iyi ve hizli hizmet vermek için çok önemli oldugunu vurguladi.
Pamukkale Belediyesi olarak bu tür egitimleri çok önemsediklerini belirten ve bütçede de önemli bir pay ayirdiklarini vurgulayan Baskan Gürlesin, “Pamukkale Belediyesi olarak biz 320 bin nüfusa hizmet vermekteyiz. Ve en büyük ilçe konumundayiz. Bu nedenle daha dikkatli, daha verimli ve daha hizli çalisarak örnek olmak durumundayiz. Bu açidan personelimiz hizmet verirken, her konuda egitimli ve bilgili olmak durumunda. Sifir hatayla halkimiza hizmeti sunmaliyiz. Belediyecilik kutsal bir görevdir. Bu nedenle kurum içi egitimleri çok fazlasiyla önemsiyoruz. 2 gün sürecek bu egitimlerimizle de belediye kanunu, Ihale kanunu gibi çok genis anlamda birçok konuda uzman isimlerce egitimler verildi. Egitimlerle daha etkin bir sekilde çalismalarimiz devam edecek. Ayrica Pamukkale Belediyesi olarak birçok projemizde hayata geçiyor. O çalismalarimiz sekillendiginde ortaya çikan basaritüm belediye personelimizin yani hepimizin olacak. Pamukkale Ilçesi’nde yasamak ayricalik olacak. Ben egitimlerimizin hayirli olmasini diliyorum. Yine belirli araliklarla kurum içi egitimlerimiz devam edecek” dedi.

 


KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER