anasayfafacebooktwitter
destekhatti
Korucuk'a Yol Ve Kaldırım Atagı 06.03.2015
Baskan Gürlesin kisa önce 68 mahalleye sürdürdügü ziyaretlerine Korucuk Mahallesi ile devam etti. Mahalle sakinleri, mahalledeki yollarin düzenlenmesini istedi.
Baskan Gürlesin de, beklentiler dogrultusunda imar planina uygun olarak çalismalarin bir an önce baslatilmasi talimatini verdi. Fen Isleri Müdürü Cengiz Akcam da Korucuk için yapilacaklari belirleyip yol isine hiz vererek arazide uygulamaya geçti. Baskan Gürlesin de yol yapim, asfaltlama ve kaldirim imalatlarini yerinde inceleyerek, Fen Isleri Müdürü Akcam’a yapilacaklari aktardi.
     Çalismalar hakkinda bilgi veren Baskan Gürlesin, söyle dedi:
    ‘Mahallelerimizi tek tek dolasiyoruz. Bu kapsamda Korucuk Mahallemize de geçmis ve buradaki vatandaslarimizin isteklerini almistim. Beklentiler dogrultusunda arkadaslarimizi görevlendirdim ve çalisma baslattik. Bugüne kadar yapilan çalismalar kapsaminda imar planina uygun olarak yol, alt yapisi asfalt imalatina hazir hale getirildi. Gerekli dolgu ve kazi islemi tamamlandi. Asfaltla birlikte kaldirim imalati da yapilacak. Buradaki tüm imar yollarini asfaltlayacagiz ve kullanima açacagiz. Çalismalar, Mart ayi sonu gibi tamamlanacak. Korucuk Mahallesi imalat alanimiz yaklasik 15 km’dir. Çalismalarda, 40 bin ton temel, 9 bin ton asfalt ve 8 bin bordur ile 32 bin m2 parke imalati gerçeklestirilecektir. Kaldirimlariyla birlikte hizmet verecek yolumuz simdiden Korucuk Mahallesi sakinlerine hayirli olsun.’
Bu arada, yol yapim çalismalari, Denizli Pamukkale yolu ikiye ayiran mahalleyi alt geçit araciligiyla baglayacagindan ayri bir önem tasiyor. 

KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER