anasayfafacebooktwitter
destekhatti
Pamukkale'nin Mahalleleri Daha G├╝venli Oluyor 11.12.2014
   Pamukkale Belediyesi sinirlari içerisinde kalan 68 mahalle, belediyenin çalismalari sonucu daha güvenli hale gelecek. Pamukkale Mahallesi’ne mobese sistemi yerlestirilmesinin ardindan bu kez de Karahayit Mahallesi’ne mobese sisteminin yapimina baslandi.
    Baskan Hüseyin Gürlesin ve baskan yardimcilari Selim Arkan, Fahrettin Göksu, Abdullah Sevinçli, Veli Demir ve Türkay Gözlükaya’yla birlikte Karahayit’taki kamera sistemi çalismalarini yerinde inceledi. Çalisanlarla sohbet eden Baskan Gürlesin, sistemin islemesi gibi çesitli teknik konularda yetkililerden bilgi aldi. Baskan Gürlesin, yetkililere yil sonuna kadar çalismalarin tamamlanmasi talimati verdi.
   Yaklasik yarim saat süren incelemenin ardindan açiklamada bulunan Baskan Gürlesin, mobese güvenlik kamera sisteminin sadece Pamukkale ve Karahayit’la sinirli kalmayip 68 mahallenin tamaminda uygulanacagi müjdesini verdi.
   Yaklasik 8-9 ay önce vatandaslardan gelen taleplerin basinda mobese kamera sistemi istegi bulundugunu kaydeden Baskan Gürlesin, ‘Pamukkale Belediyesi olarak verdigimiz sözü tutup mahallelerimize mobese sistemi kuruyoruz. Suanda Karahayit Mahallesi’ne mobese sistemi kurmaya basladik. Mahallemizin farkli noktalarina 17 kamera yerlestirecegiz. Bunlardan 2 tanesi döner baslikli olarak kontrol edilebilir özellige sahiptir. Kameralardan HD kalitesinde görüntü alinacak. Tüm mahallelerimizin güvenligini kontrol altina almak istiyoruz. Hedefimiz 5 yil içerisinde 68 mahallemizin tamamina mobese sistemi yerlestirmektir. Bu amaç dogrultusunda Karahayit Mahallemizdeki çalismalar bütün hiziyla devam ediyor. Vatandaslarimizin bize verdigi yetkinin hakkini vermek için çalisiyoruz. Mobese kamera sistemi de verdigimiz sözlerden bir tanesidir. Kameralarin, halkimizin can ve mal güvenliginin en üst noktaya çikmasina katki verecegini düsündügümüz için bu isi önemsiyoruz. Simdiden mahallelerimize hayirli olmasini diliyorum.’

KURUMSAL H─░ZMET REHBER─░ FAAL─░YET B─░LG─░LER─░ L─░NKLER