anasayfafacebooktwitter
destekhatti
Engellilerden Başkan Hüseyin Gürlesin'e Ziyaret 21.05.2014

  Denizli Büyüksehir Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Meclisi Yürütme Kurulu Baskani Osman Çiyanci ve beraberindeki bir çok engelli Baskan Gürlesin’i ziyaret etti.
  Engelliler Meclisi Yürütme Kurulu Baskani Çiyanci, ziyarette yaptigi konusmada, engellilerin sorununun sadece engellilerin degil toplumun tüm kesiminin sorunu oldugunu kaydederek, ‘Yürütme kurulu üyesi ve engelli arkadaslarimizla sizlere hayirli olsun demek için geldik. Engelliler konusu, sadece engellilerin degil bütün kesimleri ilgilendiren bir konusudur. Özellikle sivil toplum örgütleri ve kamuyu ilgilendiren bir konudur. Herkesimin belirli sorumluluklari var. Hem bu seçimlerden önce hemde seçimlerden sonra gerek hükümetiniz olarak ve gerekse yereldeki temsilcileri sizler engellilere yönelik bir çok çalismaa yaptiniz. Bizler iginiz çalismalari yakindan takip ediyoruz ve taktir ediyoruz. Insallah suana kadar oldugu gibi bundan sonra da birlikte çalismalar yürütecegiz’ dedi.
   Pamukkale Belediye Baskani Hüseyin Gürlesin de, toplumda herkesin engelli olabilecegine dikkat çekerek, ‘Hepimiz birer potansiyel engelliyiz. Bundan dolayi engellilerimizi önemsiyoruz. Belediye olarak ilk yaptigimiz islerden biri, tadilat sirasinda engellilerimize yönelik asansördür. Engellilerimiz her yere ulasabilmelidir. Bir belediye baskanina ulasmak her engellinin en dogal hakkidir. Sizlerin derdini dinlemek bizim görevimizdir. Sizlere derman olabiliyorsak ne mutlu bize. Bunu yaptigimiz taktirde bu koltugun hakkini vermis olacagimiza inaniyorum’ dedi.
  Baskan Gürlesin, Pamukkale Belediyesi Meclisi için 3 engellinin üye olarak gösterildigine dikkat çekerek, ‘Ancak 1’de kaldik. Gönül 3’nün de üye olmasini isterdi. 18 meclis üyesi çikarsaydik 3 tane üye olacakti. 15’de kaldik. Ondan dolayi engellilerimiz önemsedigimizi meclis siralamasinda da gösterdik. Bundan sonraki süreçte de sizlerin derdi bizlerin derdidir. Sizlerin istegi bizim yapmamiz gereken görevlerimizdir. Hangi türde engelli olursa olsun bütün engellilerimizin dertleriyle dertlenecegiz. Bununla ilgili projeler geliyor. Bu projelerle de engellilerimizin yaninda yer aldigimizi göstermek istiyoruz. Tekrar hos geldiniz’ dedi.KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER