anasayfafacebooktwitter
destekhatti
Baskan Gürlesin Minik Ögrencileri Ziyaret Etti 02.12.2014
     Baskan Gürlesin, Baskan Yardimcilari Veli Demir, Abdullah Sevinçli, Fahrettin Göksu, Selim Arkan ve Türkay Gözlükaya ile birlikte TOKI Anaokulu giderek minik ögrencilerin misafiri oldu. Baskan Gürlesin ve beraberindekiler, Okul Müdürü Özlem Çinar Terbillioglu, okul hakkinda bir süre görüserek egitim hakkinda bilgi aldi.
   Her yas grubundaki tüm siniflari tek tek dolasan Baskan Hüseyin Gürlesin, burada miniklerle sohbet etti. Her bir minik ögrenciyle ayri ayri ilgilenen Baskan Gürlesin, çocuklarin etkinliklerine de katildi. Çocuklarla çesitli oyunlar oynayan Baskan Gürlesin, oyun hamurlariyla miniklere oyuncak yapti. Bu arada minikler, baskan amcalariyla birlikte doyasiya fotograf çektirdi. Yaklasik 1 saat minik ögrencilerin misafiri olan Baskan Gürlesin, okulda gerek ögretmenlerin ve gerekse ögrencilerin ilgisinden bir hayli memnun kaldi.
   Pamukkale Belediyesi olarak çocuklarin egitimine ayri bir önem verdiklerini kaydeden Baskan Gürlesin, ‘Anaokulundan üniversiteye kadar firsat buldukça tüm okullarimizi geziyoruz. Amacimiz, gerek fiziki yapi ve gerekse çevre düzenleme gibi çesitli konularda ne tür destek verebilecegimizi tespit etmektir. Bugünde TOKI Anaokulu’nu gezerek miniklerle bir araya geldik. Gelismis bir ülkenin anaokulunda ne varsa bizdeki anaokullarinda aynisi ve hatta fazlasi var. Anaokulunda her yas grubu için ayri siniflar, eglence salonlari, her sinif girisinde lavabolar, sosyal ve kültürel etkinlikler için solanlar yer aliyor. Çocuklarimizin her birinin gözlerinde, bizi aydinlik yarinlara tasiyacak o umut isini gördüm. Ben bu nedenle ögretmenlerimize ayrica tesekkür etmek istiyorum. Gelecegimizin emin ellerde oldugunu görmek bizlerini fazlasiyla memnun ediyor’ dedi.  
  Baskan Gürlesin, ilçedeki diger okullara yapacagi ziyaret için TOKI Anaokulu’ndan ayrildi.  

KURUMSAL HİZMET REHBERİ FAALİYET BİLGİLERİ LİNKLER